Заявки за Уроци

Тук може да добавяте уроци направени от вас.
LudFen
Ефрейтор
Аватар

Автор на темата
Ефрейтор
Благодарил : 2 пъти
 Благодарили: 13 пъти

Заявки за Уроци

Мнение от LudFen »

! Съобщение от: LudFen
Здравейте тук може да пишете какви уроци искате да бъдат качвани , ще се радвам да съм ви полезен.

326-3262219_cliparts-for-free-clip-art-plan-of-care.png
326-3262219_cliparts-for-free-clip-art-plan-of-care.png (31.18 KiB) Преглеждано 94 пъти
d.stoykov
Редник

Редник
Благодарил : 3 пъти
 Благодарили: 3 пъти

Re: Заявки за Уроци

Мнение от d.stoykov »

Темата е добра и аз лично имам интерес за разни благини, които могат да се направят с VCDS. За това обаче е много полезно да се черпи опит от някой, който е на ясно как и какво се прави, защото няма място за грешки с работа с програмата. Аз лично направих няколко подобрения следейки темата и със съдействието и уроците на "Lud Fen", за което съм много благодарен и съм много доволен и вече не ме дразнят.
Бих желал да направя ресет на DSG кутията до фабричните и настройки, защото тя до скоро се е "самообучавала" по начин на шофиране на друг човек, а бих искал да се нагажда според моят начин на шофиране. Така, че това е моята заявка за урок. Намерих няколко клипа с които се прави такъв ресет с комбинация от различни действия и последователности (стори ми се недоверчив без крайно потвърждение, че нещо се е случило), както и клип за извършване на това действие с VCDS, но там не намирам една от отметките. Във форума на VCDS е описана процедурата, като се избира група 060, но не разбирам къде точно става това и не мога да открия. Така, че един урок за тази процедура би бил много полезен за мен. Ако е нужно ще изпратя това което имам по темата на желаещите.
Публикувай отговор